paź

25

aumento de senos

Przechowywane rzeczy toczenia w poprzek budowe siedmiu-play, 57-stoczni dysku do ladowania pod spodem wystarczy trzeciego kwartalu. Po Tanquary eksplodowal na 37 metrow na sekunde a siodemka, w dalszym ciagu wykopac polozenie do strefy koncowej aumento de senos jednej stoczni leciec, stawiajac Redlands za sprawa wynikiem 10-0. Ogladaj sekund przyziemienia Tanquary w tym sezonie. Acz CLU koncu odpowiedzial sposrod wlasnym przyziemienia, Bulldogs „trzy punkty przewagi odbylo sie przez szczypce zegara. Dwaj basta obrotow dostarczyl Kingsmen sposrod potencjal przeboj gra-wyrownujacego gola z pola, pomimo tego obie proby brakowalo znaku, umozliwiajac Redlands przechwycic swoje zupa wygrana ponad CLU od momentu 2007 Dodatkowo, Maroon i Gray powodzeniem posiadal pilke w trakcie gry, rejestrowanie 37 minut, w porownaniu az do Clu 23. Dzieki dzisiejszej wygranej, instruktor Mike Maynard poprawia do 14-9 przeciwko Cal luteranskiej. Poczawszy odkad 2012, Smudge Mozol Trophy jest wieczysta trofeum, ktore celebruje dziedzictwa a historii przemyslu cytrusowych w San Bernardino zas powiatow Ventura. Zwyciezca rocznej grze miedzy Cal luteranskiej zas Redlands jest przedstawiona z puli rozmazywanie, zdobywajac wyroznienie malowac go w odpowiednich kolorach szkolnych oraz gospodarzem lup az do kolejnego spotkania. Bulldogs (2-2, 2-0 SCIAC) czekamy na powrot do przyjaznych granicach Ted Runner Faza w sobote, 19 pazdziernika, gdy gospodarzem University of La Verne w godzina dziewietnasta showdown. University of Redlands obchodzi Homecoming, ze weekend,.