paź

15

zobacz tutaj

Warren Buffett, pryncypał Berkshire Hathaway, potem korzysta z jego firmy ogromne rezerwy gotówkowe do dokonywania zakupów w niektórych spośród w najwyższym stopniu cenionych, tymczasem prześladowani, amerykańskie firmy. Buffett oświadczył kolejny ugoda w stronie tygodniu, w pierwszym tygodniu października, 2008: Jego osoba kupno 5000000000 dolarów warte wieczystego akcje uprzywilejowane w Goldman Sachs (NYSE: GS)., Zaleta opcja kupna w wysokości w dużym stopniu niższej na następne 5 ( . Buffett dostanie 10% dywidendy a akcji jest wymagalne po upływie trzech lat na poziomie 10% premii. Gdy zapewne świecie inwestora największego żywego Buffetta ruchy inwestycyjne są zawsze dzięki media publiczne a nowość. Jak Buffett inwestuje w przedsiębiorstwa, jak Goldman Sachs, owo jest nadzwyczaj cenne opinia pozytywna. Tym w ogólności jest owo przyczyna nie ale wręcz w tej firmie, wszak architektura wolnorynkowy.
Aby dogadać się, z jakiego powodu Buffett, które oceniły tę dobrą inwestycję, spojrzałem na bez liku kryteriów, kiedy odszukać w Buffettology książka, napisana dzięki byłego Buffetta synowa, Mary Buffett natomiast validea.com stronie. Biorąc u dołu uwagę nowe inwestycje Buffetta w Goldman Sachs, pomyślałem, iż wskazane jest byłoby przyjrzeć detalicznie na akcje zwykłe.
GS zarabia wysokie noty na podstawie mojej strategii Buffetta, uzyskując rezultat 79% z 100%. Spójrzmy na to, co sposób Buffett lubi o Goldman Sachs, aby rzucić ileś przeczucie w jeden postępowanie Buffett przypadkiem patrzył na tej inwestycji. Po pierwsze danie, Goldman Sachs jest gigantyczny całkowity bank spółka holdingowa, która.

Posted in Inne | Tagged , , | Komentowanie nie jest możliwe

Comments are closed.